Przedstawiciel Medyczny BKM nOvum

Bank Komórek Macierzystych nOvum, zatrudni

Przedstawiciela Medycznego
Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na poziomie licencjatu;
  • umiejętność pracy z ludźmi i współdziałania w zespole wykonującym podobne zadania;
  • odpowiedzialność, konsekwencja i sumienność;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji w środowisku medycznym;
  • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia;
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej.

Mile widziane:

  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z pacjentami (rozmowy telefoniczne i bezpośrednie);

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji w środowisku medycznym;
  • prowadzenie prezentacji podczas warsztatów edukacyjno-informacyjnych dla przyszłych rodziców w Szkołach Rodzenia;
  • realizacja celów promocyjnych i marketingowych na powierzonym terenie;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych;

Oferujemy:

  • szkolenie dotyczące zakresu obowiązków;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny;
  • dobre warunki pracy oraz stałe zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków;

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: info@novumbank.com W temacie wiadomości prosimy wpisać: "PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.